OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

makronkovavez.cz

Zapůjčení plastového stojanu na makronky je ZDARMA (vratná záloha 1000 Kč).

Objednávky přijímáme alespoň 14 DNÍ PŘEDEM.

Vyplňte prosím formulář níže. Na základě vašich představ vám poté zašleme nezávaznou cenovou nabídku a další informace. 

Pokud se potřebujete nejprve poradit zavolejte nám na +420 732 190 399.

Objednávkový formulář

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Pro jakoukoli z variant makronkové věže můžete volit až z 3 barev a 3 příchutí.

Bohužel není to možné z přepravních důvodů. Makronky jsou velice křehká sladkost, která by z věže při větším náklonu při přepravě vypadla a navíc je makronková věž poměrně velká na to aby byla přemístěna v celku. Makronky by měli být na věž instalovány až těsně před akcí a do té doby by měli odpočívat ideálně v lednici, což i díky rozměrům věže není vždy možné. Makronky umisťujeme do ochranných obalů po 32ks tak aby nedošlo k jejich poškození.

Makronky od nás dostanete vždy vychlazené. Je tedy na vás zda v horkých dnech nezvolíte pro převoz termo tašku či termo box. Určitě to doporučujeme. Čokoládové i máslové krémy v horku rychle povolují.

Makronky doporučujeme skladovat v suchu a chladu. Lednice nebo chladící box je ideální variantou.

Plastová věž, kterou dostáváte k makronkám ZDARMA je složena za 2 minuty. Déle však trvá umístit makronky do jednotlivých pater a zároveň dodržovat barevné rozmístění makronek tak aby věž vypadala hezky. Doporučujeme tak alespoň 20 min. na instalaci. Záleží však od vaší šikovnosti a velikosti věže. Pro jistotu vždy přibalíme několik makronek navíc. Občas se z nepozornosti může stát že vám nějaká upadne, či ji více zmačknete v prstech a ona praskne. Máte tak v záloze další kusy. Pokud je nevyužijete hned můžete je později do vyjezené věže doplnit.

Pokud se bojíte, že by se vám nepodařilo poskládat makronky na věž hezky nebo na to nebudete mít čas, tak máme řešení! Vychlazené makronky vám přivezeme, věž složíme a makronky na ni úhledně a precizně naskládáme. Cena za tuto službu je 500 Kč + 5 Kč/km na vaši adresu. Bude tak mít jistotu, že makronková věž bude včas zdobit váš slavnostní stůl.

Stojan na makronky je třeba vrátit do 2 pracovních dnů. Není třeba ji nějak extra čistit. Věž je poměrně choulostivá na poškrábání a tak si ji raději umijeme sami.

Ano, dokonce to doporučujeme pokud chcete mít věž v průběhu akce déle krásnou a plnou alespoň z přední strany. Zároveň jsou makronky vychlazenější a čerstvější. Doporučujeme tak volit např. střední nebo malou věž a makronky průběžně doplňovat. Obzvlášť v horkých letních dnech.

Děláme také

SVATEBNÍ DORTY

DORTY

Moderní dorty všech chutí. Svatební dorty i dorty na oslavu vyrábíme z kvalitních surovin, žádné náhražky či polotovary. Na zakázku vyrobíme dorty různých velikostí. Specializujeme se na dorty nepotahované.

Obraťte se na nás s důvěrou. 

POTŘEBUJETE POMOC
S VÝBĚREM?

ZAVOLEJTE NÁM NA TEL.: 732 190 399

NEBO
NÁS KONTAKTUJTE NA SOC. SÍTÍCH

POTŘEBUJETE POMOC
S VÝBĚREM?

ZAVOLEJTE NÁM NA TEL.: 792 474 063